By Corrimex
In Czerwiec 21, 2017

W roku 2016 uczestniczyliśmy w projekcie polegającym na dostawie pokryw kompozytowych do kanału technologicznego w hali produkcyjnej na terenie kraju.

Cel:
Zakrycie kanału technologicznego na całej jego długości w kształcie litery “T”. Pokrywy miały spełniać wysokie wymagania związane z niewrażliwością na działanie chemikaliów oraz odporność na wysokie naciski w zakresie do 40 ton. Jedbocześnie zastosowane pokrywy miały być lekkie, dzięki czemu łatwe do otwierania. Jednym z parametrów, które miały wpływ na zastosowanie pokryw Fibrelite była również estetyka, tj. możliwość wyprodukowania pokryw, które będą poziomem licowały z nawierzchnią betonową hali.

Rozwiązanie techniczne:
Zastosowano pokrywy Fibrelite w klasie obciążenia D400 w kolorze czarnym. W celu zakrycia kanału dostarczono w sumie 34 pokrywy wraz z rączkami do ich otwierania. Inwestor wybrał pokrywy Fibrelite również ze względu na możliwość dostosowania pokryw do istniejących wpustów kanału.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą proszę o kontakt: Paweł Gross, kom. 502 126 002, email: pawel.gross@corrimex.pl